Co każde 3 miesiące wyślemy do Ciebie magiczne pudełko tematycznie powiązane z książką, która kryje się w środku. Każdy EpikBox, oprócz książkowej nowość z nurtu Young Adult, będzie zawierał od 3 do 5 gadżetów, które pomogą Ci wyrazić swoją miłość do czytania. W końcu „Czytanie jest obłędne”!

 

Każdy EpikBox zawiera:

  • Jedną powieść z nurtu YoungAdult. Każda książka z Twojego EpikBox, to gwarancja mile spędzonego czasu. Twoja przyszła lektura jest wybierana spośród najlepszych i najbardziej wyczekiwanych nowości z ostatnich 36 dni przez redaktorów BookGeek.pl;
  • Od 3 do 5 książkowych akcesoriów (torby, plakaty, zakładki,  kubki, przypinki itp.);
  • Osobistą notatkę od jednego z redaktorów BookGeek.pl (bądź gościa) wyjaśniającą, dlaczego warto jak najszybciej przeczytać powieść, którą znalazłeś w pudełku;
  • Ekskluzywne materiały i bonusy.

SUBSKRYBUJ

EpikBox możesz kupić co kwartał za jedyne 47zł, a jego sprzedaż rozpoczyna się 1 dnia danego miesiąca i trwa do wyczerpania nakładu pudełek.

EpikBox w drodze

Twój EpikBox zostanie wysłany 16-tego dnia danego kwartału, a dzięki magicznej aplikacji, będziesz mógł go wygodnie śledzić ze swojego pokoju!

ODKRYWAJ I CZYTAJ!

Gotowy na wielką przygodę? Gdy wrócisz do naszego świata, nie zapomnij podzielić się wrażeniami z przyjaciółmi i koniecznie napisz nam, co ciekawego znalazłeś w swoim pudełku.

O SUBSKRYPCJI

EpikBox jest kwartalnym pudełkiem subskrypcyjnym. Oznacza to, że w sprzedaży pojawia się co 3 miesiące. Na chwilę obecną oferujemy tylko jednorazową prenumeratę boxa i nie jest możliwe wykupienie abonamentu rocznego. Jeśli chcesz być informowany o kolejnych pudełkach, koniecznie zapisz się do naszego newslettera. Liczba EpikBox'ów jest ograniczona i może zdarzyć się tak, że zostanie on wyprzedany, zanim zdążysz go zamówić. W takim wypadku możesz zapisać się na listę "rezerwowych".

O WYSYŁCE

EpikBox jest wysyłany kurierem DPD lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost - 16 dnia danego miesiąca (np. lipcowy box wysyłany 16 lipca). Koszt wysyłki to 14 zł (kurier) lub 9,65 zł (Paczkomat). W każdej chwili też będziesz mógł sprawdzić, gdzie jest Twój EpikBox, dlatego nie musisz się obawiać, że w drodze do Ciebie, gdzieś się zawieruszy. EpikBox'a możesz również odebrać osobiście 17 lub 18 dnia miesiąca w Warszawie.

PO DORĘCZENIU

EpikBox już do Ciebie dotarł? Koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Oznacz swoje zdjęcie, wideo lub wpis hashtagiem #epikbox, a do następnego zamówionego przez Ciebie boxa, dorzucimy coś ekstra. I nie zapomnij... Czytanie jest obłędne!

ZAMÓW SWÓJ PIERWSZY EPIKBOX JUŻ DZIŚ!

ZAMAWIAM