Opis stanowiska:

  • Tworzenie treści na Instagram – zdjęć, postów, story.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie współprac z polskimi i zagranicznymi bookinstagramerami.
  • Utrzymywanie zaangażowania fanów profilu.
  • Obsługa posprzedażowa (monitorowanie marki na Instagramie; komentowanie zdjęć osób, które oznaczyły produkty na zdjęciu; odpowiadanie na wiadomości itp.)

Wymagania:

  • Bycie czynnym czytelnikiem książek (polskojęzycznych i anglojęzycznych).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.
  • Umiejętność tworzenia doskonałej jakości zdjęć na Instagram.
  • Zmysł estetyczny oraz znajomość trendów.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego/hiszpańskiego/niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie – praca zdalna.
  • Realizację własnych pomysłów.
  • Gadżety czytelnicze.
  • Anglojęzyczne wydania książek.
  • Wyjazdy na polskie i zagraniczne Targi Książek.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: epikpage@gmail.com

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez EpikPage zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”.

Shopping cart

No products in the cart.